Jaka jest różnica między tłuszczakiem a tłuszczakomięsakiem?

chciałam po prostu sie dowiedziec jaka jest różnicamiędzy tłuszczakiem a tłuszczako miesakiem gdyż w internecie lekarze pisza ze tłuszcak jest miekki i wystepuje głownie na ramionach, karku... a tłuszcako mięsak jest twardy i przewaznie wystepuje w pachwinachi i udach

Tłuszczak jest guzem łagodnym, tłuszczakowatość to guz złośliwy. Różnicę rozpoznaje histopatolog po analizie wyciętego guza. Nie można na podstawie palpacji określić jednoznacznie charakteru guza.