Jaka może być przyczyna silnego bólu dolnej części szyi?

Od poltora miesiaca boli mnie dolna czesc szyji (pna srodku przy krtani) i idzie ten bo w prawa strone az do ucha. Do tego bol glowy, przewaznie za uchem, z tylu glowy z prawej strony. Bol jest nie do wytrzymania szczegolnie rano. Potrafie sie budzic nad ranem z bolu. W dzien lagodnieje. Rano czuje jakby glowe mi miazdzono. Bylam u lekarza rodzinnego, na pogotowiu, u laryngologa i nikt nie chce mi zrobic zadnych badan. Odsylaja mnie z kwitkiem. A ja juz nie moge wytrzymac z bolu. Co mam robic i do kogo sie udac? Co mi moze dolegac?

Jak rozumiem badający Pania lekarze nie stwierdzili patologii,tym niemniej proszę poprosić o pomoc w likwidacji dolegliwości,nawet jeśli ma ona podłoże neuralgii.Właściwym specjalistą jest laryngologo,póżniej neurolog.