Jaki rodzaj porodu jest wskazany przy torbieli pajęczynówki?
W 2009 roku badanie TK przeglądowe mózgowia wykryło u mnie torbiel pajęczynówki przy biegunie płata skroniowego lewego, w płaszczyźnie poprzecznej o wymiarach 1,6 na 1,8 cm bez cech kompresji na przyległe struktury mózgowia oraz kości czaszki.
Mam 28 lat, jestem w 38. tygodniu ciąży.
Moje pytanie jest następujące: jaki poród jest dla mnie wskazany w tej sytuacji? Dodam, że od roku mam HPV. Proszę o szybką odpowiedź.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Antykoncepcja po
Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.
Dzień dobry!
W takim razie powinna Pani czym prędzej udać się do neurologa o zalecenie drogi porodu. Położnicy postąpią najpewniej zgodnie z jego zaleceniem. Tylko widoczne zmiany wywołane przez HPV - kłykciny kończyste są przez większość położników uznanym wskazaniem do cięcia cesarskiego.
Z poważaniem