Jakie badania przed ciążą po pustym jaju płodowym?

Dzień dobry jestem 2 tyg po zabiegu łyżeczkowania który odbył się w 9tyg ciąży stwierdzono puste jajo ciążowe, to moja druga ciąża, pierwsza przebiegła prawidłowo jednak poród zakończył się cc - zagrażająca zamartwica płodu stwierdzono u syna hipotrofię. puste jajo było dla mnie strasznym zaskoczeniem i szokiem strasznie panikuję przed zajściem w kolejną ciąże i stąd moja prośba o informację jakie badania warto zrobić na własną rękę a o jakie prosić lekarza aby uniknąć takiej sytuacji

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc zaproponować odpowiednie badania konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych. Proponuje udać się do ginekologa.