Jakie duże jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?

Hej! A więc zacznę od tego, że się bardzo denerwuje. Mam 18lat, moje życie seksualne dopiero zaczynam i proszę o odstawienie komentarzy typu "mogłaś uważać" itd na bok. Z soboty na niedzielę byłam u swojego chłopaka na noc. W naszym przypadku napalamy się bardzo na siebie, lecz jeszcze do stosunku nie doszło ponieważ ja nie czuje się zbytnio na to gotowa(on już ma to za sobą) Ale wracając do rzeczy, nasze zbliżenie polegało na tym że robił mi palcówke, potem ja mu zaczęłam robić dobrze ręką (ja nie dotykałam siebie po łechtaczce, ani on siebie po penisie) potem byliśmy w samej bieliźnie, on przejechał swoim penisem po mojej łechtaczce parę razy kiedy byłam chyba dosc mokra (nie wkładał ani na chwilę, nie zgodziłam się, choć on nalegal) I moje pytanie brzmi-jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Dodam, że wytrysku nie było, na 50% preejakulatu też nie. Moje dni płodne wypadły na początek tego miesiąca, a okres powinnam dostać w niedzielę -nie dostałam(tylko przez ostatnie 2 mies był dokładnie 19stego, od rozpoczęcia miesiączkowania tj 14lat miałam tylko parę razy regularny okres) Bardzo się martwię, nie mam z kim zbytnio pogadać i w dodatku mam nerwice, więc jeszcze mam jakieś chore urojenia...Proszę o pomoc:(

Lek. Paweł Szadkowski

Ryzyko w opisanej sytuacji jest bardzo małe. Skoro nie miesiączkuje Pani regularnie, najpewniej nie ma powodu do niepokoju.