Jakie jedzenie podawać rocznemu dziecku?

Witam...mojej córce leci 11 miesiąc i ciągle zastanawiam się co jest dla niej odpowiednie do jedzenia.Czy może jeść to co my (mniej przyprawione) dodam że ma już 8 zębów

Dzień dobry,

zasady rozszerzania diety są uzależnione od tego, jak wyglądało to do tej pory. Zazwyczaj dziecko w tym wieku może już spożywać posiłki tego samego typu co reszta rodziny z wyjątkiem surowych produktów oraz grzybów.