Jakie jest postępowanie u pacjenta z chorobą wieńcową, po zawale oraz stanie po CABG w przypadku przerwania pętli górnego i dolnego metalowego szwu?

Jakie jest postępowanie u pacjenta ze stwierdzoną chorobą wieńcową, po przebytym zawale serca oraz stanie po CABG i gdy doszło do przerwania pętli górnego i dolnego metalowego szwu?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć proponuje udac się do lekarza wykonującego zabieg sadze ze należy ponownie założyć szwy