Jakie leki brać jeszcze przy silnych lękach?

Witam. Proszę o pomoc gdyż choruję na zaburzenia lękowe i biorąc citabax pregabaline lamitrin propranolol wciąż jestem przelekniona i nie bardzo mogę spac. Proszę o radę co można do tych leków dołączyć w dzień a co na noc
KOBIETA, 36 LAT 4 miesiące temu

Dobry wieczór.

W takim przypadku konsultacja ze swoim lekarzem prowadzącym leczenie który posiada całą historię leczenia i po zapoznaniu się z obecnym objawami zdecyduje o dalszych zaleceniach. Warto zastanowić się na konsultacją u psychoterapeuty lub psychologa który również jest pomocny w opisanych przez Panią objawów.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Naturoterapeuta