Kaszel i drapanie w gardle a palenie papierosów

Witam Proszę o pomoc paliłem papierosy około 12 lat zaczęło mnie coś drapać w gardle nie paliłem w domu wychodziłem na dwór. Pewnego dnia dostałem straszny kaszel i zaczęło mnie drapać gardło. 10 stycznia rzuciłem palenie, lecz 16 zaczęły się moje problemy ze zdrowiem w postaci uczucia zalegania flegmy w gardle i trudności przy przełykaniu śliny jedzenie jakoś idzie mi normalnie oprócz tego zmienił mi się głos i mam suchy lecz kaszel z wykrztuszaniem szarej lub ciemnozielonej flegmy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, musi się Pan zgłosić do lekarza celem zbadania i ustalenia leczenia. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam