Katar i ból w klatce piersiowej utrzymujący się po przeziębieniu

jestem po po przeziębieniu, ale nadal utrzymuje się katar i suchy męczący katar....nie mogę odkrztusić wydzieliny. i pobolewa mnie w klatce piersiowej...Czy powinnam ponownie zgłosić się do lekarza? minęło już w sumie 7 dni.....

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym zgłosić się do lekarza, konieczne jest badanie lekarskie, aby ocenić czy nie ma zmian nad polami płucnymi.
Pozdrawiam