Kiedy możliwe będzie zajście w ciążę?

Witam, od roku staramy sie o dziecko. Podczas ostatniego cyklu od 5-9 dnia bralam lek clo i po nim ukazaly sie piękne ok 21 mm pęcherzyki - współżylismy z mężem, na drugi dzien pękły. (dzien po dniu bylam na USG). Ostatnią miesiączkę miałam 22 lutego, mam co 30 dni. Dwa dni po spodziewanym krawieniu zrobilam test wyszla blada druga kreska, dwa dni pozniej tez tylko ciut ciemniejsza. Za kazdym razem jednak dwie kreseczki byly. A dziś 31 marca okres sie pojawil... Obfity i bolesny jak zawsze. Co mam mysleć o tym?

Raczej z uwagi na pojawienie się krwawienia miesiączkowego nie jest Pani w ciąży. Jednak, aby ewidentnie o tym się przekonać najlepiej wykonać badanie laboratoryjne poziomu beta-HCG we krwi. Wynik jednoznacznie oceni czy jest Pani w ciąży.