Kiedy udać się do lekarza z tym brakiem okresu?

Spóźnia mi się okres o 2 tygodnie. Biorę Duphaston i zwykle pojawiał się ok. 3 dni po odstawieniu tabletek. Trochę kłuje i ciągnie mnie z lewej strony podbrzusza. Zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Ile dni powinnam jeszcze czekać na okres, a w przypadku jego dalszego braku, kiedy udać się z tym do lekarza?

Dzień dobry, krwawienie powinno pojawić się najpóźniej po 14 dniach od przyjęcia ostatniej tabletki Duphastonu. Proszę udać się do lekarza.