Krótka i mniej obfita miesiączka po pettingu

Współżyłam z chłopakiem. Najpierw był petting. Przy pieszczeniu członka i wtrysku w ustach partnerki mogło coś wypłynąć. Potem była gumka i sex ale już bez wtrysku. Przyszedł czas miesiaczki. Odbyła się ona w terminie tylko trwała 4 dni-krócej niż zwykle(5-6 dni) i była słabsza niż zwykle. Zaznacze też ze ok tydzień przed miesiaczka miałam grypę i zapalenie zatok+antybiotyki. Czy to mogło spowodować zmiany w miesiaczce?Czy czasami tak bywa ze te miesiaczki takie są?Bo ciąża to raczej chyba nie?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W zależności od wielu bardzo różnych czynników krwawienia miesiączkowe mogą różnić się od siebie. W opisanym przypadku ciąża jest bardzo mało prawdopodobna. W razie wątpliwości proponuję wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie już wiarygodny.