Krwawienie a brak przerwy pomiędzy kolejnymi opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych

Witam W grudniu nie zrobilam przerwy miedzy opakowaniami tabletek H** 16 stycznia po 2 opakowaniach z rzedu mialam krwawienie z odstawienia. 20.01 zaczelam kolejne opakowanie. Wczoraj okolo poludnia dostalam krwawienia/plamienia.Uzywam tamponow jak zawsze ale jest troszke slabsze niz krwawienie z odstawienia, ale obiawy mam jak zawsze bol brzucha itp.Wczoraj tj 9.02 o 20 wzielam tabletke, dzisiaj wezme ostatnia z opakowania.Zawsze zazywam je regularnie co do minuty.Co to moze byc to krwawienie

Renata GrzechociĹska

Krwawienia śródcykliczne mogą być objawem niepożądanym preparatu lub zaburzeń gospodarki hormonalnej. Jeśli sytuacja będzie nawracała w kolejnych cykach prosze się udać do ginekologa.