Krwawienie przy pomyłce w zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam serdecznie, jestem w połowie drugiego listka M21, jednak nie zrobiłam przerwy 7-dniowej po poprzednim listku. Dzisiaj dostałam krwawienia (prawie jak podczas miesiączki), a na dodatek często chodzę do toalety. Zdarzyło mi się pominąć tabletkę parę razy, a biorę te tabletki 8 miesiąc. proszę o radę. Czy to jest normalne? P.S. dzisiaj zrobiłam test, negatywny. Pozdrawiam

Pozdrawiam.