Leczenie Lerivonem depresji

Witam chciałam spytać o lek lerivon przepisany przez psychiatrę związany z depresją na którą choruję.Moje pytanie brzmi czy mimo przyjmowania tego leku na wieczór jedną tabletkę nadal nie mam apetytu.Kiedy przy ostatniej wizycie u lekarza spytałam czy takie objawy ustąpią i lile to może potrwać lekarz twierdzi że powinnam nadal go zażywać.Próbowałam odstawić lek mimo tego jak go odstawiłąm i stosowałam melatoninę miałam problemy ze spaniem.Proszę o odpowiedź co robić dalej ?

Dzień Dobry Pani,

Pomimo wszystko, zachęcam Panią do podjęcia skutecznej terapii, która pozwoli Pani dotrzeć do przyczyny Pani objawów (a nie daje skutków ubocznych).

Ze słonecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej