Leczenie migreny z aurą

Witam, od kilku lat choruje na migrene z aurą. Neurolog wysłał mnie na MR angio tętnic mózgowych, z którego wyszło, że mam hipoplastyczą prawa tetnice mózgowa, jej górny odcinek nie tworzy połączenia z lewa, rozgałęzia się w móżdżku. O co chodzi? Czy trzeba się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zestawienie badania razem z bezpośrednim badaniem lekarskim. proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa.