Lęki przed wychodzeniem z domu

Witam. Mam 25 lat. Okolo 3 lat męczy się z przypadłościa taką, że mam strach (lęk) przed wychodzeniem z domu jak pomyślę, że nie będe mógł skorzystać z toalety. Przed wyjściem z domu zawsze kilka razy korzystam z łazienki. Czasami mimo wszystko jak wyjdę z domu tak nasila się u mnie, że musze koniecznie gdzieś załatwić się w terenie. Czy da się normalnie mi żyć? Za rok mam swoje wesele i na pewno wtedy nigdzie nie skorzystam z teolety i załatwię się w spodnie :( :( :( Błagam o pomoc

Witam,
W opisanym problemie pomoże Panu psychoterapia poznawczo-behawioralna. Kilka spotkań powinno pomóc. Proszę tylko sprawdzić, czy psycholog jest również psychoterapeutą tzn. czy oprócz tytuły magistra psychologii ukończył również 4-letnią szkolenie z psychoterapii.
Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska