Małe, czerwone krostki na żołędzi penisa

Witam (Chłopak) Mam 18 i stalą partnerkę, oprawialiśmy seks wiele razy, z i bez kondoma ale ostatnio a w sumie to wczoraj na żołędziu pojawiły się malutkie czerwone krostki ( ale nie do zdrapania ). Oboje jesteśmy raczej zdrowi ponieważ jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami. Dodam do tego ze robiliśmy to bez zabezpieczenia gdy miała w pochwie biały śluz przed miesiączkowy do tego parę razy wcierałem sobie w penisa krem do ciała także na żołędziu. Prosił bym o szybka odpowiedz Dziękuje.

Jesli zmianiom nie towarzysza dolegliwosci, jak bol, czy pieczenie, powinny one szybko ustapic i zwykle wynikaja z podraznienia mechanicznego podczas stosunku. W przeciwnym razie konieczna moze byc wizyta u dermatologa.