Morfologia 14-latka: WBC, RBC, HCT

Mój syn ma 14 lat proszę o interpretacje wyników WBC-4.5, RBC-5.8,HGB-10,00,HCT-0,5PLT-139,MPV-12.8,PDW-20 BILIRUBINA CALKOWITA-41 umol/L ASPAT- 25 ALAT- 26

Witam. Wyniki badań świadczą o anemii Konieczne jest przeprowadzenie dokładnej diagnostyki pod kierunkiem lekarza pediatry.

Lek. MaĹgorzata Horbaczewska

Szanowna Pani, w wieku Pani syna wyniki te należy uznać za prawidłowe - poza WYSOKIM poziomem BILIRUBINY.
Proponuję powtórne badanie kontrolne. Przy podobnym wyniku koniczna jest wizyta u gastrologa (hepatologa).
Pozdrawiam, dr n.med.Wojciech Kawiorski