Możliwość przesunięcia miesiączki tabletkami antykoncepcyjnymi

Witam, obecnie stostuje tabletki antykoncepcyjne w niedziele bede przyjmowac ostatnia tabletke i w ciagu kolejnych 7 dni mam dostac okres. Zależy mi bardzo żeby ten okres przesunął sie. Czy jest jakas możliwosc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę nie wykonywać przerwy i od razu rozpocząć nowe opakowanie.