Możliwość zażywania Slow-Mag B6 na tężyczkę

Witam .Czy można zażywać slow mag b6 dziennie 6 tabletek na tężyczkę ,leczona od 7 lat z marnym skutkiem.Vit d 30, PTH 73,97 pg/ml,TSH 0,442 mikroIL/ml, FT3 3,83 pg/ml, FT4 1,37 ng/dl, magnez 0,82 mmol/l, wapń całkowity 2,38 mmol/l, insulina 4,7 mikroIU/ml, vit d 20,10 ng/ml, ast 39 U/L, alt 78 U/L, leki calpeross 1,5 g , devicap 8 kropli dziennie, magnez około 1000 mg dziennie.Próba EMG dodatnia.Zazywałem magnezin comfort ale bolał zoładek (nadkwasota i refluks)Doszły lęki, drazliwość.

Nie jest pewne Czy ma Pan tężyczkę.
Na pewno przyjmowanie wit.B6 prze wiele lat może powodować uszkodzenie nerwów i objawy tężyczkowe = ostawić. Po przerwę 3-10 dni sprawdzić we krwi: Ca, Mg, Na, K oraz w dobowej zbiórce moczy wydalanie: Ca, Mg, K
Rozpoznanie i leczenie po ocenie objawów i wcześniejszych badań oraz zaleconych badań