Mroczne koszmary senne

Mam bardzo mroczne koszmary senne, niestety nie które niekiedy zwiastują coś złego, co następnie faktycznie ma miejsce. Nie wiem co robić, bo mnie to męczy i niepokoi. Jestem katoliczką, mam 24 lata, w szczęśliwym związku z porządnym mężczyzną. Rodzina pochodzenia: 4 młodszych braci z problemami, matka pracująca - stwardnienie rozsiane, ojciec alkoholik nie groźny, dziadkowie zdrowi, dziadek po próbie samobójczej po nie dawnej tragicznej śmierci syna-mojego wujka. Proszę o radę. Pozdrawiam P.

Witam, zastanawia mnie, co takiego dzieje się w Pani życiu/w Pani przeżywaniu, co daje o sobie znać w tak dramatycznej formie. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii, która może pomóc w ustaleniu źródła pojawiających się koszmarów sennych oraz ich znaczenia, funkcji jaką pełnią. Pozdrawiam Danuta Michalczyk

Zachęcam do spotkania z psychologiem. Przyjrzenie się trudnościom pozwoli rozwiać wątpliwości, a także uzyskać wsparcie i wzmocnienie.
Funkcjonują katolickie ośrodki udzielające pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej- warto poszukać, jeśli miałoby to mieć dla Pani dodatkowe znaczenie.