Nadmiernie wyprostowany kręgosłup szyjny i obniżenie krążkow międzykręgowych

Kręgosłup szyjny nadmiernie wyprostowany.Małe obniżenie krążków międzykręgowych C4-C5 i C5-C6 a także zwiotczenie aparatu więzadłowego na wysokosci C4-C5. Wynik z 2012r. Krążek C4-C5 niższy i na tej wysokości przesunięcie trzonu C4 ku przodowi. Mam 25 lat. Mam zaburzone czucie w kończynach górnych głównie lewa ręka. Proszę o poradę
25 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na podstawie opisu mogę zasugerować Panu aby skonsultować się z lekarzem neurochirurgiem. Opisywane dolegliwości mogą wynikać z ze zmian w kręgosłupie. Warto rozważyć rehabilitację bądź zabieg operacyjny. Nie mniej jednak w pierwszej kolejności konieczna jest wizyta u lekarza