Narastający ból po postrzale pleców

Witam, otóż kiedyś dostalem tzw postrzal na dole pleców prawa strona,i w mniej niż 1 sek wylądowałem na kolanach,przez 2 dni lekko utykałem z minimalnym bólem, jednak ostatnio w tym miejscu ból zaczął narastać w okolicy od prawego pośladka w góre pleców ok 20 cm i trzyma się już z tydzień,gdy jest ciepło i się ruszam bo mam taką prace ból ustępuje do zera,jednak cały czas czuje się niepewnie.Dziekuje i prosze o odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na zaburzenia w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.