Nieregularne miesiączki i krwawe upławy

Krwawe upławy . Witam mam 24 lata mam problemy z nie regularnymi miesiączkami. Ostatnią miałam 28 grudnia wywołaną dupho od tamtej pory nie pojawiłą się miesiączka pod koniec stycznia dostałam kwawych przezroczystych upławów. Przeszły po paru dniach . Teraz znów dostałąm krwawych upłąwów mam je już ponad tydzień. Mam recepte na luteine ale nie wiem w jakim momęcie cyklu jestem . Co mogą oznaczać te upławy ?

Renata GrzechociĹska

Proszę udać się do ginekologa. Należy ponownie wywołać miesiączkę i od niej stosować luteinę. Sposób dawkowania dobierze lekarz. Ponadto należy poszukiwać przyczyn takiego stanu.