Nierówne endometrium o grubości 2,5 cm

Witam Robiłam usg ginekologiczne, ponieważ mam bardzo obfite, bolesne miesiączki wynik endometrium mnie nie pokoi ,napisano endometrium o grubości 2,5 cm nie równe Proszę o odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki wymiar endometrium to znacznie za dużo. Prawdopodobnie jest to wina wahań hormonalnych. Wskazana jest ponowna konsultacja z ginekologiem oraz być może zabieg abrazji.