Nocne bóle brzucha i gromadzenie się śliny w ustach: czym to jest spowodowane?

Od kilku dni w nocy strasznie boli mnie brzuch i przez ból się przebudzam, wtedy w ustach zbiera się masa śliny albo wody - nie wiem co to jest? Żadne tabletki przeciwbólowe mi nie pomagają. Od kilku lat choruję na agranulocytozę (nie wiem, czy dobrze napisałam nazwę choroby), niedawno przeszłam zapalenie żołądka i miałam bakterie helikobakter, ale z wyników wyszło, że już nie mam helikobaktera ani zapalenia żołądka. Gdy brałam antybiotyki to dostałam też osłonne leki. Czym więc mogą być spowodowane bóle brzucha i w tym samym czasie co ból gromadzenie się śliny/wody w ustach? Proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Witam serdecznie!
Przyczyn Pani dolegliwości może być wiele. Ze względu na Pani obciążający wywiad chorobowy powinna Pani jak najszybciej udać się do lekarza prowadzącego w celu postawienia jak najszybszego rozpoznania, co pozwoli zaordynować Pani jak najszybsze leczenie. Nocne bóle brzucha są często objawem alarmowym wielu przewlekłych chorób.
Pozdrawiam.