Nudności, wymioty, bolesność żołądka a szczepienie przeciwko WZW typu B

szczepiłam się na wzw typu B schematem 0-7-21,po drugiej dawce wystąpiły u mnie nudności,wymioty oraz silny ból żołądka.Nie mam ochoty na jakiekolwiek jedzenie,bo co zjem to zwracam,a ból żołądka jest ni do opisania .Boje się przyjąć trzecią dawkę,a nawet nie wiem czy powinnam?

A może ból brzucha jest wywołany inna przyczyną ?

Przed szczepieniem powinna się odbyć konsultacja lekarska, tak więc proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym
pozdrawiam,