O czym może świadczyć ból nóg od kolana w dół?

Witam serdecznie mam nie do wytrzymania ból nóg a najbardziej prawej nogi od kolana w dół... Ból pojawia się tylko późnym wieczorem w pozycji pół siedzącej a właśnie leżącej to jest takie trudne do opisania tzn ból nasilają. Cy jakby prąd lub coś w tym rodzaju gdy nastąpi kumulacja ból schodzi aż do środy i tak wkoło cały czas ruszam nogami wierzę się w łóżku z boku na bok to jest nie do wytrzymania ten ból jest bardzo ciężko opowiedzieć lekarzowi tego nie można opisać bardzo proszę o pomoc!!!!!!!

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczne jest dokładne badanie i poszerzenie wywiadu odnośnie do pani dolegliwości i badania dodatkowe. Pani objawy mogą sugerować niedokrwienie kończyny lub inną chorobę. Sugeruję udać się lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje dalszą diagnostyką.