O czym świadczy ból pod żebrami?

Witam mam problem z kłujacym bólem po lewej stronie jakby pod żebrem , ból miedzy łopatkami jakby coś ściskało mój kręgosłup i do tego raz na jakiś czas mam jeszcze problem z wypuszczeniem powietrza podczas snu co to może być ? Za odp. bardzo dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Witam serdecznie, niestety na podstawie opisu nie można postawić diagnozy, można tylko spekulować, a tego wolałbym unikać.
Powinna Pani udać się niezwłocznie do psychoterpeuty, który po przeprowadzeniu anamnezy powinien postawić diagnozę lub skierować Panią na badania.
Pozdrawiam