O czym świadczy obniżone żelazo pomimo dobrej morfologii?

Dzień dobry dostałam dziś wyniki morfologia i żelaza. Morfologia parametry idealne. A żelazo ma 41.8 norma miedzi 50 -170. O czym świadczy obnizone żelazo pomimo dobrej morfologii ?lekarz nic nie mowil kazał jeść produkty wzbogacone w żelazo.Jestem 8 miesięcy po porodzie .Czy mam się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze proponuje stosować suplementacja w takiej postaci jaka zalecił lekarz badający