Odczucie zimna pomimo odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu

odczuwam zimno choc w domu jest cieplo ubieram sie cieplo nie moge wyjsc na dwór i mam to juz dluzszy czas

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być objaw niedoczynności tarczycy. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego celem diagnostyki.

Pozdrawiam.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Takie objawy mogą być spowodowane m.in. niedoczynnością tarczycy. Polecam kontakt z lekarzem rodzinnym celem badania, wykonania ew. badań dodatkowych.

z poważaniem
Michał Kurek