Odczuwanie dyskomfortu w odbycie i bóle kości ogonowej

Witam. Od kilku dni odczuwam dyskomfort w odbycie, uczucie jak bym miała coś w środku...czasem zaplecze nie boli ....boli kość ogonowa. Próbowałam się sama zbadać wkładając palec na ok 1,2 cm wycxowam kraby uwypuklenia żyłki wypukłe. ....a gdy zrobiłam zdjęcie na zewnątrz mam na rósł w czerwonym kolorze. Domyślam się ze to hemoroidy. Miałam kilka lat temu po porodzie. Nie mam zaparć moje stolce są normalne. Dzień po zaaplikowaniu czopka dostałam biegunki. Czy to reakcja na lek.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizytę u chirurga celem zbadanie problemu i zastosowania odpowiedniej terapii. Pozdrawiam