Okres połogu po porodzie

Witam, ponad 4 tygodnie temu urodziłam dziecko, wydaje mi się, że okres połogu skończył się wcześniej, ponieważ od poniedziałku dostałam okres, który trwa już tydzień i raczej nie wygląda na to, aby się zakończył. Po porodzie przez 2 tygodnie przyjmowałam Bromergon, ponieważ nie mogę karmić piersią, oprócz tego przyjmuję regularnie Euthyrox połowę tabletki 125. Bardzo proszę o informację czy to normalne, że okres po porodzie pojawia się tak szybko i ile może trwać, przed porodem trwał 3-4 dni.

Aleksander Ropielewski

Przy stosowaniu bromergonu jest to możliwe. Trudno powiedzieć ile będzei trwał pierwszy okres po połogu. Jeżeli będzie się on znacząco przedłużał i będzie zbyt obfity są to sygnały niepokojące i proszę w takiej sytuacji zgłosić się do ginekologa.