Opadająca szyjka macicy i krwawienia u 63-latki

Witam, moja Mama od około 10 lat nie miesiączkuje (63 lata), ostatnio zaczęła jej dokuczać opadająca szyjka macicy i w kwietniu ma zabieg na to. Dodatkowo od badania ginekologicznego w listopadzie zaczęły się jej lekkie krwawienia, które pojawiają się regularnie - jakby miesiączka. Była ostatnio na badaniu, lekarz ją zbadał i stwierdził, że jajnik jest martwy (drugi jajnik miała usunięty razem z częścią macicy ok 15 lat temu). Jednakże lekarz nie potrafił powiedzieć, dlaczego są te krwawienia?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że w tym momencie należy wykonać zabieg wylyzeczkowania trzonu i szyjki macicy. Proponuje udać się do ginekologa ponownie.