Operacja barku a miesiączka

Witam. Mam problem. Za miesiąc mam planowaną operację barku i w tym samym czasie zaczyna mi się miesiączka. Czy jest możliwość opóźnienia miesiączki o tydzień? Zaznaczam że nie biorę żadnych środków antykoncepcyjnych. Bardzo proszę o szybką odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wystąpienie miesiączki nie powinno być przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu. Nie powinna mieć Pani powodu do obaw.