Osłabienie, bóle pleców i zawroty głowy

Witam, od kilku dni czuje się bardzo słabo, mam ból pleców a do tego doszły zawroty głowy i leki ból głowy oraz nudności. Przy wysiłlku strasznie się męcze. Gdy siedzę jest dobrze a gdy wstanę czuję mroczki przed oczami i strasznie mi się kręci w głowie. Co to może być, błagam o pomoc.

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego
i wykonania podstawowych badań. Najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny Pani problemów zdrowotnych jest konsultacja
z lekarzem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
i zastosuje odpowiednie leczenie
Pozdrawiam serdecznie