Osłabienie erekcji po pojawieniu się preejakulatu

Podczas gry wstępnej dochodzi do wzwodu, mój penis jest sztywny. Jednak w pewnym momencie następuje "przedwytrysk". Na czubku penisa pojawia się niewielka ilość wydzieliny (nie jest to sperma). Nie mam orgazmu a penis robi się miękki. Nie jestem w stanie wejść w partnerkę, a tym samym ją usatysfakcjonować. Co jest powodem tego problemu. Co sie właściwie dzieje. Jak temu zaradzić.

Witam! Wspomnianym płynem pojawiającym się przed wytryskiem jest zapewne prejakulat - naturalny lubrykant wydzielający się podczas stymulacji prącia lub, niekiedy, w trakcie silnego podniecenia. Obecność wzwodu świadczy o braku organicznych przyczyn jego osłabienia lub zanikania podczas penetracji. Ustępowanie erekcji przed penetracją lub w jej trakcie może być spowodowane czynnikami natury psychicznej, do których należy lęk przed zbliżeniem, ale także długim okresem abstynencji seksualnej poprzedzającej stosunek oraz nadmierną masturbacją. Ostatnia z wyżej wskazanych przyczyn może skutkować zaburzeniami wzwodu ze względu na uzależnienie od intensywniejszej, niż osiągana podczas stosunku, stymulacji członka, powodującej w konsekwencji obniżenie wrażliwości na bodźce.

Warunkiem przywrócenia pełnej funkcji seksualnej jest zaprzestanie bądź ograniczenie masturbacji, przy czym zgłaszane objawy powinny, z czasem, ustąpić samoistnie. Jeżeli zaburzenia erekcji uwarunkowane są czynnikami o charakterze psychogennym, przydatna może być konsultacja psychologiczna. Pozdrawiam