Palenie papierosów i picie alkoholu do 6. miesiąca ciąży

czy jdzeli do 6 miesiaca ciazy nie mialam o niej pojecia i palilam papierosy i raz na jakis czas napilam sie szklanke piwa lib energy drinka to moglam bardzo zaszkodzic dziecku? moze urodzic sie przez to chore?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można tego przewidzieć. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa