Płaty komórek pęcherzykowych tarczycy bez cytologicznych cech złośliwości

witam raz jeszcze pobrano mi wynik na biopsje tarczycy prosze mi pomoc co oznaczaja wyniki Ad1rozproszone limfocyty Ad2/GrIIzmiana lagodna platy komorekpecherzykowych tarczycy bez cytologicznych cech zlosliwosci czesciowo z cechami metaplazji oksyfilnej oraz limfocyty.Ad3/Gr5 Podejrzenie raka brodawkowatego tarczycy obraz cytologiczny budzi podejrzenie raka brodawkowatego tarczycy.Ad4/GRII zmiana lagodna platy komorek pecherzykowych tarczycy bez cytologicznych cech zlosliwosci

Wynik wskazuje na koniecznosc przejrzenia wynikow USG i biopsji (calych opisow, nie tylko podsumowania) oraz w zestawieniu z badaniem klinicznym przygotowanie do leczenia operacyjnego: wycięcia tarczycy z przyleglymi wezlami chlonnymi