Po jakim czasie od usunięcia ciąży pozamacicznej można rozpocząć współżycie?

Witam, ile dni po usunięciu ciazy poza macicznej bez usuwania jajników i innych narządów tylko Lekko naciętych jajników mozna zaczac ponowne współżycie?

Lek. Michał Lenard

To zależy od sposobu usunięcia ciąży ektopowej. Sugeruję zwrócić się z tym Pytaniem do Pani ginekologa, który zna Pani stan kliniczny. Pozdrawiam!