Pochwa przyszyta do szyjki macicy po zabiegu konizacji

Jestem po zabiegu konizacji szyjki macicy. Po kontrolnej cytologii okazało się, że wyniki znowu są złe i zaproponowano jako rozwiązanie usunięcie macicy. Przy badaniu kontrolnym, które robił inny lekarz niż operujący mnie usłyszałam, że mam przyszytą pochwę do szyjki macicy? Czy coś się z tym robi, jaki jest powód takiego stanu rzeczy? Dlaczego doszło do takiej sytuacji, czy lekarze przy zabiegu mieli jakieś komplikacje?

Witam. Niestety Pani wątpliwości może rozwiać jedynie ginekolog po dokładnym zapoznaniu się z kartą informacyjną dotyczącą zabiegu.