Podłużna blizna na penisie. Czy to jakaś choroba?

Witam! Mam 23 lata i od pewnego czasu zauważyłem dziwną rzecz na moim penisie. Otóż od dołu, wzdłuż członka pojawiła się nagle podłużna blizna, taki ciemniejszy fragment po prostu. Przypomina bliznę i biegnie od ujścia penisa, aż do jąder i tam zanika. W środkowej części się rozszerza, a potem znowu zwęża. Bardziej widoczna jest, gdy penis jest opadnięty, podczas wzwodu mniej, ale również jest widoczna. Nie boli mnie i nigdy nie bolało, nie swędzi, nie piecze ani nic z tych rzeczy. Nie mam również problemu ze wzwodem. Denerwuje mnie jednak wygląd estetyczny mojego penisa, a ponadto nie wiem, czy to nie jest nic poważnego. Mam nadzieję, że mój opis jest dokładny i pozwoli na zdiagnozowanie problemu. W razie konieczności mogę zrobić zdjęcie, ale póki co zostawiam szczegółowy opis tego przypadku. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Witam serdecznie.

Bez badania lekarskiego niestety nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie. Najprawdopodobniej jest to po prostu przebarwienie.
Najlepiej udać się do dermatologa, który stwiedzi co o jest i ewentualnie odpowie, jakie są metody leczenia.

Pozdrawiam.