Podwyższona przezierność karkowa w ciąży

Witam mam pytanie. Mój ginekolog zalecił mi usg genetyczne i test papaa w 12tygodniu obecnie jestem w 11 . Bo w 1 ciąży mój mały miał podwyższoną przezierność karkowa 2.7 drugą ciążę poroniłam . Zastanawiam się czy samo badanie usg nie wystarczy....?? Czy test pappa pokaze więcej niż usg?? Oczywiście badania musze robić prywatniebo w rodzinie brak obciążenia genetycznego. I czy po usg moge zdecydowac się na test albo z niego zrezygnować ???Dziękuje za odpowiedzi

Wszystkie odpowiedzi na Pani pytania powinien udzielić ginekolog prowadzący. Proszę kierować się zaleceniami ginekologa, bo on ma najlepszą wiedzę na temat Pani stanu klinicznego.