Pogłębienie lordozy pogranicza lędźwiowo-krzyżowego z poziomym ustawieniem kości krzyżowej

Witam. Wynik MRI. Pogłębienie lordozy pogranicza ledzwiowo- krzyżowego z poziomym ustawieniem kosci krzyżowej. Na poziomie L3-L4 sladowa tylna wypuklina krążka mk( do około 3 mm) nieznacznie modelująca worek klonowy bez ucisku struktur nerwowych. Co to oznacza? Z góry dziękuję.

Konieczna pełna ocena stanu zdrowia, konsultacja neurologiczna

Pozdrawiam
Wynik MRI. Pogłębienie lordozy pogranicza ledzwiowo- krzyżowego z poziomym ustawieniem kosci krzyżowej. Na poziomie L3-L4 sladowa tylna wypuklina krążka mk( do około 3 mm) nieznacznie modelująca worek OPONOWY /klonowy/ bez ucisku struktur nerwowych.
Bardzo miewielkie zmiany opisane w MRI