Pojawienie się małego pieprzyka a czerniak

Szanowni Państwo, jakieś 3 miesiące temu wyskoczył mi nowy pieprzyk, ciemny prawie czarny,pokazałam go dermatologowi, ma ok. 3mm. Lekarz zetknął na niego, powiedział że mają prawo wysmarować Nowe pieprzyki, że jest malutki i że obejrzymy bo po wakacjach. Pieprzyk jest jaki był ale czy lekarz nie powinien od razu obejrzeć bo pod dermatoskopem? Słyszałam kiedyś, że jakiejś dziewczynie wyskoczył pieprzyk, mały i okazał się czerniakiem.Do dermatologa idę za jakieś dwa mies. na dermatoskopie

Proszę obserwować czy znamię się zmienia, tzn. powiększa, zmienia kolor, itd. Jeżeli nie to można spokojnie poczekać do wizyty z dermatoskopią. Dobrze, że jest Pani czujna i zwraca uwagę na takie rzeczy.

Proponuję wizytę u mnie , W-wa,M0kotowska 15,przy pl.Zbawiciela,metro politechnika, Fundacja PFESO, tel.rej.223314140,obejrzę dermatoskopem i podejmę decyzję! jestem chir.-onkologiem.Można mnie posłuchać na klipach www.abczdrowie,pl. zbigniew żurawski