Pomylenie dni przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam- 12 lutego zaczęłam kolejny blister pigułek ( biorę pigułki Naraya) poprzez zawirowania i stres pomylilam dni i wziełam ostatnia pigułke w trzecim tygodniu 25 lutego.14 dni brałam .Jak teraz zacząć od nowa brać pigułki żeby wróciło prawidłowe zabezpieczenie .Pozdrawiam Asia.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę wykonać przerwę i zacząć kolejne opakowanie w 8 dniu.

Lek. Paweł Baljon

Oczywiście mam na myśli 8 dzień po przerwie - czyli 1 dzień nowego cyklu.