Pomyłka w dacie zapłodnienia

a czy jest taka mozliwosc ze by dwoch ginekologow sie pomylilo az o 6 tygodni i przykladowo jak mialem z nia stosunek 23-24 sierpnia i w te dni powinna miec miesiaczke to czy jest taka mozliwosc ze jej nie dostala bo doszlo do zaplodnienia???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie jest taka możliwość, by dwóch ginekologów pomyliło się aż o 6 tygodni, choć prawdopodobieństwo takiej pomyłki jest niewielkie. Proszę pamiętać, że najbardziej wiarygodną metodą oceny wieku wczesnej ciąży jest USG. Odpowiadając zaś na drugie pytanie to owszem, jest taka możliwość, że Pana partnerka nie dostała miesiączki, ponieważ doszło do zapłodnienia.