Popękane żyłki, spuchnięta powieka i worek pod oczami

Witam. Mam problem. Czeka mnie operacja a nie wiem co robić z oczami. Mam popękane żyłki (zakrywa powieka dolna), mam spuchniętą powięke górną a na dole worek pod oczami. Co mam z tym zrobić ? Pozdrawiam serdecznie i jakie leki mam stosować. Czy to mogę być normalne krople na oczy ?

Magdalena StusiĹska

Krople na oczy nie przeszkodzą w operacji, wspomniane problemy z okiem również nie powinny (o ile nie jest to operacja okulistyczna). Jeżeli problem się powtarza, warto skonsultować go z okulistą.